Harlem Shake Çılgınlığı

Harlem Shake  Harlem Shake Çılgınlığı harlem shake

HARLEM SHAKE ÇILGINLIĞI

Harlem Shake  Harlem Shake Çılgınlığı harlem shake 150x150
Harlem Shake

Son zamanlarda hemen hemen her yerde karşımıza çıkan harlem shake müzik ve klipleri artık çok popüler. İnsanlar farklı bir şeyler yapma çabasında herkesin farklı şekillerde dansları ile videolar çektikleri bu müzik en çok izlenen videolar arasında yer almakta.

Her dönem farklı bir videonun rekor izlenmesi son zamanlarda popüler videolar arasında harlem shake videosunun yer alması ile devam ediyor. İnternet kullanıcılarının bin bir klip düzenlediği harlem shake eğlenceli müziği ile serbest dans gösterileri tarzında birçok video içermekte.

Aynı zamanda gangam style ile birlikte Koreli Psy den sonra söylediğimiz gibi harleminde her türlü videosunu bulmakta mümkün. Yepyeni videolar ve paylaşımlarla tekrardan sizlerle olmak dileğiyle bizi takip etmeye devam edin.

 

Continue Reading

MakaleHane.Com

Sitemizde 25’ten Fazla Kategori de ve Gün Gectikce Artacak Olan Kategoris Sayısında İlgi Konularda Anlatıcı Öğretici Makaleler ve Servisler le ilgili Yazılar içerecek olan sitemiz Çok Kısa zaman Sonra Aktif Olarak Güncellenmeye Başlayacaktir.

Continue Reading