SOSYAL PAYLAŞIMIN GÜCÜ ADINA

SOSYAL PAYLAŞIMIN GÜCÜ ADINA SOSYAL PAYLAŞIMIN GÜCÜ ADINA SOSYAL PAYLA IMIN G C  ADINA
SOSYAL PAYLAŞIMIN GÜCÜ ADINA SOSYAL PAYLAŞIMIN GÜCÜ ADINA SOSYAL PAYLA IMIN G C  ADINA 150x150
SOSYAL PAYLAŞIMIN GÜCÜ ADINA

Neredeyse her gün yeni bir sosyal paylaşım sisteminin hayatımıza girdiği günümüz toplumunda insanlar artık tüm hayatlarını göz önünde yaşıyorlar. Bundan büyük bir keyif ve memnuniyet duyan insanlar için gelişmiş programlar en eğlenceli sürümlerle adeta günbegün yenileniyorlar.

2004 yılında hayatımıza giren Facebook bu anlamda sosyal paylaşımın lideri durumundadır. Facebook’ a göre daha yeni bir uygulama olan ve fotoğraf – video paylaşımı yapılabilen İnstagram da kullanıcılarından yoğun ilgi görüyor.

Birçok filtresi bulunan ve kullanıcılar tarafından yüklenen fotoğrafların bu filtrelerin uygulanması sonucu yayınlanabildiği instagram kullanımını oldukça yaygınlaşan popüler bir uygulamadır. Yenilenen instagram kullanıcılarını memnun etmektedir.  Bu nedenle de yakın zamanda İnstagram Facebook’u geçecek demek kehanet olmaktan çıkmaktadır.

Continue Reading

Harlem Shake Çılgınlığı

Harlem Shake Harlem Shake Çılgınlığı harlem shake

HARLEM SHAKE ÇILGINLIĞI

Harlem Shake Harlem Shake Çılgınlığı harlem shake 150x150
Harlem Shake

Son zamanlarda hemen hemen her yerde karşımıza çıkan harlem shake müzik ve klipleri artık çok popüler. İnsanlar farklı bir şeyler yapma çabasında herkesin farklı şekillerde dansları ile videolar çektikleri bu müzik en çok izlenen videolar arasında yer almakta.

Her dönem farklı bir videonun rekor izlenmesi son zamanlarda popüler videolar arasında harlem shake videosunun yer alması ile devam ediyor. İnternet kullanıcılarının bin bir klip düzenlediği harlem shake eğlenceli müziği ile serbest dans gösterileri tarzında birçok video içermekte.

Aynı zamanda gangam style ile birlikte Koreli Psy den sonra söylediğimiz gibi harleminde her türlü videosunu bulmakta mümkün. Yepyeni videolar ve paylaşımlarla tekrardan sizlerle olmak dileğiyle bizi takip etmeye devam edin.

 

Continue Reading

Gelişen Teknoloji Piyasası

teknoloji Gelişen Teknoloji Piyasası teknoloji
teknoloji Gelişen Teknoloji Piyasası teknoloji 300x234
teknoloji

Gün Geçmiyoki Teknoloji Bir an olsun Duraklasın,Teknolojinin Durmak Bilmeyen serüveninde Telefon Teknolojiside Oldukça Hareketli Apple & Samsung Yarışı arasına katılan HTC, Sony Ve Blackberry gibi markalarda Yeni modellerini Piyasaya Sürerek Çekişmeyi oldukça hızlandırmış oldular.
Samsung Galaxy S4 İle Bir atağa çıkmaya hazırlanırken Apple Aldığı Patentler ile dikkatleri üzerine Çekiyor.
HTC ise bu pazarda Bende Varım Diyip HTC One ‘ yi Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor.
Sony Ve BlackBerry İse Düşüşten Çıkmak için kendine bi çare arıyor gibi.
Şimdi Üzerine Gelmek istediğim Bir konu İse Teknoloji Daha Ne Kadar İleri Gidebilir ?
Elbette Bu Sorunun Cevabını Kimse gibi bilmiyorum ama tahmin etmek bile ürkütücü Hemen bir örnek Vereyim,
Google Glass
Teknoloji artık Gözlerimizin içine kadar girdi Deyim yerindeyse “Bizi Ele Geçirmeye Çalışıyor” 🙂 , Tabi bunlarla Beraber Her teknoloji de atılan adımda olduğu gibi Yeni yollar Yeni Fikirler’de ortaya Atılıyor.
Tabi Bu Cihazların Birde Fiyatı var , Satın almak her kişinin harcı değil gibi,Bir Örnek Daha Verelim
– Oyunlar & Konsollar
İlk Önce Bu Piyasada Başı Çeken İleride Gelen 2 Cihaz “Play Station” – “Xbox” dan Bahsedelim , Dikkat ederseniz Bu 2 Üretici’de Üstte Bahsettiğim Gibi birbirleriyle Çekişme içerisindeler ortada adeta bir meydan okuma Başgösteriyor.
Yakın zamanda Çıkacak olan xbox ve Playstation arasında ki çekişmeden kimin galip geleceğini bilemeyiz ama kaybeden biz olacağız gibi görünüyor 🙂
Son Olarak Kısa Birşey Daha yazmak istiyorum , Bitmek Bilmeyen Ve Bitmeyecek Teknoloji piyasasına Yetişmek için Bir Cihaz Çıkarsalar Çok daha iyi olur gibi…

Continue Reading

MakaleHane.Com

Sitemizde 25’ten Fazla Kategori de ve Gün Gectikce Artacak Olan Kategoris Sayısında İlgi Konularda Anlatıcı Öğretici Makaleler ve Servisler le ilgili Yazılar içerecek olan sitemiz Çok Kısa zaman Sonra Aktif Olarak Güncellenmeye Başlayacaktir.

Continue Reading