BMW, i3 İle Yeni Bir Pazara Giriş Yapıyor

BMW İ3  BMW, i3 İle Yeni Bir Pazara Giriş Yapıyor BMW   3
BMW İ3  BMW, i3 İle Yeni Bir Pazara Giriş Yapıyor BMW   3 150x150
BMW İ3

Günümüzde elektrikli otomobillerin kullanımı giderek artıyor. Yakıt fiyatlarının yukarılara tırmanması kullanıcıları alternatif tüketim sağlayan otomobillere itiyor. Otomobil markalarının birçoğu elektrikli otomobil dünyasına yatırımlar yapmaya başladı. BMW, elektrikli araçlardan uzak durmaktaydı. Elektrikli araçlar bir yenisini eklemek için çalışmalar yapan BMW, i3 modeli elektrikli aracını piyasaya sürmek üzere. Otomobilin Avrupa’da Kasım ayında Türkiye’de ise Nisan 2014’de satışa sunulması bekleniyor.

 

BMW i3, tam şarj ile 160 ile 200 kilometre arası yol katedebiliyor. BMW lityum iyon teknoloji kullanılarak üretilen akümülatör için 10 yıla kadar garanti veriyor. Aracın 100km/h hıza ulaşma süresi sadece 7.2 saniye olarak ölçüldü. Bu süre BMW’ nin akaryakıt ile çalışan çoğu modelinden çok daha kısa. Sportif otomobilleri aratmayan i3, tüm bu özellikleri ve 34.950 Euro fiyatıyla ciddi bir satış yakalayacağa benziyor.

Continue Reading

MakaleHane.Com

Sitemizde 25’ten Fazla Kategori de ve Gün Gectikce Artacak Olan Kategoris Sayısında İlgi Konularda Anlatıcı Öğretici Makaleler ve Servisler le ilgili Yazılar içerecek olan sitemiz Çok Kısa zaman Sonra Aktif Olarak Güncellenmeye Başlayacaktir.

Continue Reading