Muhafazakar Oteller

Muhafazakar Oteller Untitled 1

İslami tatil denilince akla ilk gelen muhafazakar oteller, takva sahibi Müslümanların gönül rahatlığı içinde tatillerini geçirmeleri için oluşturulmuş alternatif tatil konseptleridir. Özellikle bayan konukları rahat ettirmek adına tasarlanan bu otellerde, ortak kullanım alanları kadın ve erkekler için ayrılarak bayanlara özel alanlar oluşturulmuş.

İslamotel.com adresinden birçok alternatif muhafazakar otellere ulaşarak indirim fırsatlarından ve cazip konaklama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bu adresten yazlık tatil otellerine ve İslami termal otellere ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra sizin gibi muhafazakar konuklar için özel olarak düzenlenen pek çok yurt içi ve yurt dışı turlardan da yararlanabilirsiniz. Avrupa’nın büyüleyici kentlerine düzenlenen bu turlarda rehberler eşliğinde dolu dolu bir programla dolaşabilir, hem dinlenip hem de gezerek öğrenebilirsiniz.

islamiotel.com bünyesindeki 7 gece 8 gün süren İskandinav turu ile Kuzey Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezebilir, İskandinav yaşam biçimini yakından deneyimleyebilirsiniz. İstanbul’dan ilk olarak Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a uçak yolcuğuyla varacaksınız. Denizkızlarının kenti olan Kopenhag’da şehir turu yaptıktan sonra Christianborg Kalesi ve Amelienborg Sarayı gibi pek çok tarihi binayı gezebilir, içindeki sanat eser eserlerini yakından inceleyebilirsiniz.

Kopenhag’ın en güzel meydanlarını ve şehirle özdeşleşen abidelerini ziyaret ettikten sonra İsveç’in en kozmopolit şehirlerinden biri olan Malmö’ye varacaksınız. Kalesi ve şehir meydanıyla sizi büyüleyecek Malmö, İsveç’in en büyük kıyı kentlerinden. Malmö geziniz rehberiniz eşliğinde noktalandıktan sonra Goteburg’e geçiş yapacaksınız. Hristiyanlık öncesi dönemlerin etkisiyle yapılan Poseidon heykeli, meşhur opera binası, gotik tarzdaki kiliseleri ve feneriyle Goteburg gezmeye doyamayacağınız en güzel İsveç kentlerinden biri.

Goteburg’un ardından Norveç’in başkenti Oslo’ya varacaksınız. Dünyanın en büyük fiyordunu görebileceğiniz gezilere katılabilir, 12. yüzyıldan kalan Borgund kilisesini gezebilirsiniz. Tekne yolculuğuyla Gudvangen’e giderken pek çok irili ufaklı fiyort ve şelalenin manzarasıyla büyüleneceksiniz.

6. günde, İsveç’in doğasıyla baş döndüren şehirlerinden biri olan Karlstad’a varacaksınız. Şehir turundan sonra İsveç’in başkenti Stockholm’de yapılacak panoramik şehir turuyla İskandinav kültürünün en güzel şehirlerinden birini yakından tanımanın lüksünü yaşayacaksınız.

En avantajlı fiyatlarla muhafazakar otellerde konaklamak, pek çok indirim ve fırsatlardan yararlanmak için İslamiotel.com’u ziyaret edebilir ve turlarımız hakkına bilgi alabilirsiniz.

You may also like

Bir cevap yazın