Astropay Nasıl Kullanılır ?

Astropay Nasıl Kullanılır ? astropaynasilkullanilir 665x435

Sitemizden Astropay kart satın almak istiyorsunuz ama nasıl kullanıldığını bilmiyor olabilirsiniz. Sizi güven altına alacağınız Astropay kart kullanımı ise aslında oldukça kolay. Yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gerekenleri sizlere sıralayacak ve alışveriş sırasında Astropay kullanımı hakkında daha detaylı bilgi veriyor olacağız.

  • Sizler ilk olarak güvenli Astropay bayimizden istediğiniz bakiyeye ait olan Astropay kartınızı satın alacak ve sonrasında ise artık kullanıma hazır hale geleceksiniz. Alışveriş yapmış olduğunuz sitede Astropay ödeme yönteminin olması ise birinci şarttır elbette.
  • Alışveriş yaptıktan sonra ödeme kısmında Astropay card logosu ya da yazısını görünce buna tıklayacak be ödem ekranının açılmasını bekliyor olacaksınız.
  • Sizlere verilen 16 haneli Astropay pin kodunuzu ekranda istenilen kısımlara girecek ve ödemenizi onaylıyor olacaksınız.
  • Sizler Astropay kartınızın pin kodunu girdikten ve onayladıktan sonra, ekranda işlemin tamamlandığına dair ibare görecek ve dolayısı ile de alışverişinizi tamamlamış olacaksınız. Bu onayı aldığınız zaman Astropay kartınızdan bakiye çekilmiş olacak ve sizler istediğiniz ürünü satın almış olacaksınız.

Birden fazla kez Astropay alabilir miyim ?

Arzu ettiğiniz an Astropay kartlarınızı kullanır ve tekrar firmamızdan yenisini ödeyerek satın alabilirsiniz. Yıllık ya da günlük herhangi bir sınır ya da engel bulunmamakta ve günün her saati Astropay kart satın almak için sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Astropay kartıma yeniden yükleme yaptırabilir miyim?

Kullanmış olduğunuz Astropay kartınıza yeniden yükleme yaptırmak maalesef mümkün değil ama hiç fark etmeden, yeniden sitemiz üzerinden yeni Astropay kart satın alarak alışveriş yapabilirsiniz. Dolayısı ile herhangi bir sınır bulunmuyor ve sizler istediğiniz an kolay bir şekilde bakiye yüklü olan Astropay bakiyesi alabilirsiniz. Tek seferde kullanacağınız Astropay kartınız ödeme tamamlandıktan sonra zaten bloke olacak ve sizler yeniden kullanmak için yeni Astropay kart satın alarak alışveriş sitelerinde kullanma hakkına sahip olacaksınız.

Astropay ile öderken kişisel bilgilerimi verecek miyim?

Astropay ile ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi asla vermeyecek ve sadece siteye size verilen dijital pin kodunuzu giriyor olacaksınız. Bunun dışında isim ve soy isim bile vermek zorunda değilsiniz.

Kaynak : https://sanalkartlar.com/astropay-nasil-kullanilir/

You may also like

Bir cevap yazın