Antalya Resim Kursu

Antalya’da resim kursumuzda her yaştan insana özel hocalar eşliğinde eğitimler veriyoruz. Eğitimlerimiz isteğe bağlı olarak gruplu veya tekli verilmektedir. Aynı zamanda resim derslerimizde birçok değişik aktiviteler yaptırarak katılımcıların kendi yeteneklerini ve duygularını dışa vurmalarına yardımcı oluyoruz. Dileyen herkes, kursumuza katılarak kendi el becerilerini geliştirebilir.

Antalya Resim Kursu Antalya Sanat Resim 1024x1024
Antalya Sanat Resim Kursu

Resim Kursunda Verilen Eğitimler

Resim kurslarımızda verdiğimiz eğitimlerin içeriklerini özenle düzenliyoruz. İşinde uzman olan resim hocalarımızda birlikte öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla değişik etkinlikler yaptırıyoruz. Aşağıda resim kursumuzda verdiğimiz eğitimlerin neler olduğu ile ilgili detaylar yer alır:

  • Resim kursumuzda ilk olarak bireylerin resim yeteneklerinin hangi seviyede olduğuna karar vermek amacıyla kara kalem çalışmaları yaptırıyoruz.
  • Bununla birlikte renklerle nasıl hayal güçlerini kullandıklarını ortaya çıkarmak için de yağlı boya, pastel boya ve sulu boya ile etkinlikler yapıyoruz.
  • Aynı zamanda üç boyutlu çalışmalar yaptırarak somut bir şekli nasıl kâğıda yansıtmaları gerektiğini öğretiyoruz.

Yukarıda verilen eğitimlerimiz ile öğrencilerimiz yaratıcılıklarını ve görsel zekâlarını daha da geliştirerek duygularını daha özgür bir şekilde yansıtabilme şansına sahip olur.

Teknik Çizim Kurslarında Verilen Eğitimler

Resim atölyemizde aynı zamanda teknik çizime de önem veriyoruz. Antalya teknik çizim kurslarımız sayesinde katılımcıların iletişim kurmadan da çizim ile anlaşabilme yeteneklerini kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Bu sayede teknik çizimler ile duygu ve düşüncelerini net bir şekilde ortaya koyabilirler.

Teknik çizim derslerimizde özellikle üç boyutlu geometrik çizimler yapılır. Bu cisimlerin çizilmesi sonucunda öğrenciler, somut cisimleri daha net bir şekilde kavrayarak yaşamlarında kendilerine kolaylık sağlayabilir. Bununla birlikte teknik çizim kurslarımızda perspektif çalışmalar da yaptırarak katılımcıların çizgiler ile birçok şeyi anlatabileceklerini kanıtlamış oluyoruz. Dileyen herkes teknik çizim derslerimize katılarak kendilerine yeni yetenekler ve uğraşlar edinebilir. Bunun sonucunda da hayatları boyunca her olaya tek yönden bakmak yerine bütün yönleri deneyerek doğru sonuca ulaşabilir.

Teknik çizim kurslarımıza katılanlara özel indirimler de yapıyoruz. Ayrıca kişiye özel resim  kursu olarak yapılmaktadır. Kurs saatlerimiz de katılımcılara göre ayarlanır ve istenilen saatlerde dersler yapılır.

Antalya’da Resim Kursu almak için https://antalyasanat.com.tr web sitesindeki deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

You may also like